17 Haziran 2011 Cuma

ben hep yabancı

Bazen insanın yaşamı kontrol edemeyecek kadar kötü gider ya hani... ve yapacak çok fazla bir şeyin yoktur. Elden ne gelir diye saatlerce düşünülür. Yeni gelenler hep gitmiş olanları anlatıyor. Bazı gitmiş olanlar ise asla geri dönmüyor. Geri geldikleri zannedilen her an bir kandırmacadan ibaret.... Artık o kişiye ait o zaman dilimi çoktan geçmiş, bitmiş, harcanmış oluyor ve yokluk tükenmez bir ateş gibi önüne çıkan her şeyi yakıp küle çeviriyor.....
Benim yalnızlığım ve zavallı acılarım benliğimi yok ederken düşünemiyorum bile. Yaşamıyorum hatta... Öylece insanların hayatından gelip geçiyorum işte.. Varlığım bir şey katmıyor, yokluğum hiç bir şey ifade etmiyor. Hepimiz yolumuza bir şekilde devam ediyoruz. Hayat durup bekleyecek değil ya! Masumiyet,aşk, hayal,umut....Hepsi bitmiş tükenmiş hikayelerin gerisinde kaldı..

2 yorum:

  1. Belkide varlığın çok şey ifade ediyordur,belki bir çoğunun açıkça dile getiremediklerini sen anlatıyorsundur burada bir kaç satırla,benim gibi kara defterlere yada kapalı bloglara yazıpta biriktirmiyorsun en azından aşkını,emin ol varlığın her zaman bir şeyler ifade eder varolduğun sürece,kimseye değilse bile kendine,belki otobüsün camından gülümsediğin küçük bir kız çocuğuna.Belki satırların aynı hisseden başka bir yüreğe dokunur,belki senin şarkın bir başkasını da ağlatır,belkide sen binlerce kadının aynaya yansımasısındır..Çünkü varsın,ve bana hiç yabancı değilsin,gülümseyen satırlarını da okumak için takipte olacağım:)bloğun hayırlı olsun.

    YanıtlaSil
  2. sevgili farfin çok teşekkür ederim :)
    bilmem... varlığım bir anlam ifade ediyor mu acaba bazılarında.. umarım dediğin gibidir farfin.

    YanıtlaSil